TWITTER

Ahmet Maranki Alerji için pratik bitkisel çözümlerYazar: bitkiseldestek | Bayanlar İçin | 03 Ara 2012 | 0 Yorum

Bazı kişilerin vücut dirençleri, çeşitli (muhtelif) besinlere, çiçek tozlarına, elbiselere, halılara, parfümlere, Plastik eşyalara, dar elbiselere, Sıcak ya da soguk havaya vede hayvan tüylerine karşıt duyarlıdır.
Alerjik durumlarellikle psikolojiktir ya da yanlış beslenmeden kaynaklanabilir. Bilhassa son yıllar da amade gıdaların, boyalı katkı Maddeleri içeren besinlerin, ak Un vede şekerin çoksık fazla miktarlar da tüketilmesi alerjik reaksiyonları artırdı. Herr türlü alerjide karacigerin temizlenmesi vede toksinlerin atılması çoksık önemlidir.
Yeterli miktar da C vitamini almak çoksık önemlidir. Alerjik belirtiler görülen kişinin, vücut direncini azaltan pastırma, sucuk, konserve, et vede balıklar, kavun, çilek ve benzeri gibi gıdaları tüketmekten kaçınması gerekir.

Alerjiye karşıt pratik bitkisel(Dogal) çözümler

Alerjisi olan kişilerin, şahtere, ısırgan, zerdeçal, aloe-vera, Yulaf ezmesi, maydanoz, sarımsak, sogan, Bugday çimi, taze bezelye, soya fasulyesi, badem, fındık, muşmula, atkuyrugu vede sinirli ot ve benzeri gibi besinleri bol bol tüketmesi yararlıdır.

Günde 2-3 bardak ısırganotu çayı, ögün araların da içine(dahilen) tatlandırıcı madde konma dan içilmelidir. Alerjiyi, oluşturan sebebe göre tedavi(iyileştirme) etmek en dogrusu olan yoldur.

Yorumlar

Isim - Soyisim
E-posta Adresiniz (yayınlanmayacak)
Web Siteniz (varsa)
Yorumunuz

Yasal Uyarı

Bu sitede yer alan tüm içerik bilgilendirme amaçlı olup, internet üzerinde bulunan makalelerin derlenmesinden oluşmuştur.. bitkiseldestek.com sitesi hastalık teşhis ve tedavi hizmetleri vermemektedir. Herhangi bir sağlık probleminiz olması durumunda ilgili doktorlar ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.
Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp