TWITTER

ibrahim Saraçoğlu karaciğer yağlanması için maydanoz-limon kürüYazar: bitkiseldestek | Bayanlar İçin | 03 Ara 2012 | 0 Yorum

İbrahim Saraçoglu'n dan karaciger yaglanması problemi olanlar icin bitkisel(Dogal) kür (Özeltedavi yöntemi)tarifi. Karaciger yaglanması hepatit (hepatitis) b vede hepatit (hepatitis) c hastalıgı olanlarda, Alkol tüketenlerde vede Saglıksız (sıhhatsiz) beslenenlerde görülen birr hastalık (rahatsızlık)tır. Bu rahatsızlıgın tedavi(iyileştirme)si icin Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoglu şu kürü öneri ediyor:

Karaciger yaglanması icin maydanoz-limon kürü tarifi
15-16 tane maydanozu (sapları ile birlikte) blender'a atın vede 2 yemek (taam) kaşıgı taze sıkılmış Limon Suyu ilave edip 1-1,5 Dakika boyunca karıştırın. Bu kürü sabbah kahvaltısın dan 15 dakika önce için, akşamları da yatma dan önce lavanta çayı için. 15 Gün bu işleme sürek e din vede 15 gün dolunca kürü uygulamaya 5 gündelik ara verin. 5 gündelik ara dan sonrasın da özdeş kürü (maydanoz-limon kürü + lavanta çayı) 15 gün daha fazla uygulayıp kür (Özeltedavi yöntemi)uygulamasını bitirin.
Uyarı: Maydanoz-limon kürü tansiyonu düşürdügü için, kan basıncı (tansiyon) hastaları bu küre 1 çay kaşıgı Tuz ilave etmelilerdir.

Yorumlar

Isim - Soyisim
E-posta Adresiniz (yayınlanmayacak)
Web Siteniz (varsa)
Yorumunuz

Yasal Uyarı

Bu sitede yer alan tüm içerik bilgilendirme amaçlı olup, internet üzerinde bulunan makalelerin derlenmesinden oluşmuştur.. bitkiseldestek.com sitesi hastalık teşhis ve tedavi hizmetleri vermemektedir. Herhangi bir sağlık probleminiz olması durumunda ilgili doktorlar ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.
Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp