TWITTER

rüyada Isırmak görmekYazar: bitkiseldestek | Rüya Tabirleri | 30 Kas 2012 | 0 Yorum

Yılan , akrep vs . ve benzeri gibi zehirli (toksik)hayvanların ısırması üzücü söz işitmeye , haram kazanca , Birr insanı ısırmak ona -çoksık fazla muhabbete ya da refah dahilinde (i-çinde) ge-çecek ömre , Birini ısırmak bazan kıskanmaya vede -çoksık fazla öfkeye , Birini ısırarak , ısırdıgı yerden kan -çıktıgını ggörmek (izlemek) , zararı görülecek kin vede nefrete , Birr hayvanı ısırıp on dan et par-çası kopardıgını görmek (izlemek) kazanca , Birr hayvan tarafın dan ısırılmak meşakkat vede sıkıntıya delalet eder .

Uykunuz da rüya halindeyken ısırılmak , düşmanınızla karşıt karşılaşacagınız vede bu hesaplaşma dan zarar göreceginizi belirtir .

Isırıldıgını görmek (izlemek) , birr düşmanla karşıt karşıya kalacagınız vede zararlı -çıkacagınız anlamına gelir .

Uykusun da rüya halindeyken mühim biri tarafın dan ısırılan kimse , büyük(iri) birr iyilik görür .

Uykusun da rüya halindeyken birr insani sevdiginden dolayi isir di gini görenin o kimseye sevgisi artar . Eger isirmak sevgi maksa di ile degilse , kin vede düsmanliga delalet eder . Taninmis birr kimsenin kendisini isirdigini görmek (izlemek) , o kisiden ya da ad vede sekil itibariyle ona benzer birinden menfaat görmege , kendisini isirdigini vede isir digi yerden kan -çikardigini görmek (izlemek) , günaha neden olacak derecede sevmege , parmagini isirdigini görmek (izlemek) gam vede kedere , pismanliga delalet eder . Abdulgani Nablusi ye göre: uykunuz da rüya halindeyken isirmak vede isirilmak seri hile vede hasetle tabir(Yorumlama) olunur . Uykunuz da rüya halindeyken isirmak , isiranin isirilani -çoksık sevdigine delalet eder . Birr rivayete göre , isirmak ya da isiril mak eziyet -çekmege de isarettir . Uykunuz da rüya halindeyken ken di etini isirip kopararak yere attigini gören (seyreden) , gam mazlik eder . Parmaklarini yan tarafin dan isirmak hasetten ileri gelen düsmanliga vede kine , parmaginin ucunu isirmak pismanliga , birr rivayete göre zulüm etmege delalet eder . Isirilan yerden kan -çiktigini gören (seyreden) günah islemis olur . Bazilarina göre: uykunuz da rüya halindeyken kendinsel isirdigini gören (seyreden) , ömrünün baslarin da feraha vede sevince , sonucun da da göz agrisina vede kalp hastaligina tutulur . Birr baska rivayete görede: Uykunuz da rüya halindeyken dis ile isirmak hiledir . Bazi tabir(Yorumlama)ciler kin vede düsmanliktir , dediler . Bazilari da isirmak lazım insan vede lazım hayvan olsun isirilan seyi asin derecede sevmeye tabir(Yorumlama) ederler . Isirmak , mihnet vede mesakkata da isarettir . Birr kimse uykunuz da rüya halindeyken etinl isirsa vede koparip atsa , o kimsenin fitne -çikaran birisi olduguna delalet eder . Birr kimse uykunuz da rüya halindeyken birr insanin parmak u-çlanm isirdigini görse , o insanin sinirli vede kinli olduguna delalet eder . Uykunuz da rüya halindeyken ken di parmaklanni isirdigini gören (seyreden) kimse ise , pisman olur . Isirilan yerden kan -çikmasi günah i-çersinde zahmet -çekmeye delalet eder . Isirmak , fazla sinirlenmeye de isarettir .

Uykunuz da rüya halindeyken ısırıldıgını görmek (izlemek) , birr düşmanla karşıt karşıya kalacagınız vede zararlı -çıkacagınız anlamına gelir .

Uykunuz da rüya halindeyken ısırıldıgını görmek (izlemek) , birr düşmanla karşıt karşıya kalacagınız vede zararlı -çıkacagınız anlamına gelir .

Yorumlar

Isim - Soyisim
E-posta Adresiniz (yayınlanmayacak)
Web Siteniz (varsa)
Yorumunuz

Yasal Uyarı

Bu sitede yer alan tüm içerik bilgilendirme amaçlı olup, internet üzerinde bulunan makalelerin derlenmesinden oluşmuştur.. bitkiseldestek.com sitesi hastalık teşhis ve tedavi hizmetleri vermemektedir. Herhangi bir sağlık probleminiz olması durumunda ilgili doktorlar ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.
Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp