TWITTER

rüyada Kavga etmek görmekYazar: bitkiseldestek | Rüya Tabirleri | 30 Kas 2012 | 0 Yorum

İhtilafa düşmeye , görüş ayrılıklarına vede münakaşa yapmaya , Elinde kılı-ç , silah ve benzeri gibi şeyler bulundugu halde kavga etmek dikkat -çekecek birr iş yapmaya , Birr kimseyle agız kavgası yaptıgını görmek (izlemek) tasa vede kedere , Biriyle kafa kafaya dögüşmek soy vede sopla öögünmeye ya da biriyle tartışmaya delalet eder .

Uykunuz da rüya halindeyken kavga , kuvvetle tabir(Yorumlama) olunur . Uykunuz da rüya halindeyken birisi ile silahla kavga ettigini görmek (izlemek) , birr kadinla evlenmek icin ona güzel görünmeye -çalistigina , zirhli olarak kili-çla kavga ettigini görmek (izlemek) , rakiplerine üstün gelmek icin bazi -çarelere basvurduguna; birr savas alanin da düsmani ile kili-çla savastigini görmek (izlemek) , o kimsenin Cenabi Hakk tarafin dan büyük(iri) birr serefe nail olacagina delalet eder . Birr kimsenin uykusun da rüya halindeyken elinde tarihi vede büyük(iri) adamlarin dan birisineilişik birr kili-ç tasidigini görmesi , büyük(iri) birr üne sahip olacagina isarettir . Birr baska rivayete görede: Birr kimse uykunuz da rüya halindeyken halkin birbiriyle kavga ettigini görse , besin sikintisi bas gösterir . Halkin , hükümet baskaniyla harbettigini görse , fiyatlarin düsmesine isarettir . Uykunuz da rüya halindeyken kavga etmek , kuvvete ya da birr insanla düsmanliga ya da ihtilafa düsmeye vede ayrilmaya ya da diger birr kimse ile kavga yapmaya isarettir . Uykunuz da rüya halindeyken silahla kavga etmek , birr kadinsel birr kimseyle evlendirmeye isarettir . Uykunuz da rüya halindeyken , zirh cinsinden olan silahla kavga yaptigini gören (seyreden) kimse , hilekar vede varlıkdar birr kadinla evlenir . Birr kimse uykunuz da rüya halindeyken harpte kili-çla kavga yaptigini görse , o kimsenin Allah (cc) (C . C . ) yolun da cenk vede kavga etmesinden dolayi nail olacagi serefe isarettir .

Yorumlar

Isim - Soyisim
E-posta Adresiniz (yayınlanmayacak)
Web Siteniz (varsa)
Yorumunuz

Yasal Uyarı

Bu sitede yer alan tüm içerik bilgilendirme amaçlı olup, internet üzerinde bulunan makalelerin derlenmesinden oluşmuştur.. bitkiseldestek.com sitesi hastalık teşhis ve tedavi hizmetleri vermemektedir. Herhangi bir sağlık probleminiz olması durumunda ilgili doktorlar ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.
Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp